OTSz Ostrów Wielkopolski

Strona główna Kadra Władze I drużyna II drużyna Drużyny juniorskie Sponsorzy Kontakt


Internetowe Grand Prix 2011

(kliknij na nazwisko aby wyświetlić szczegóły)

Untitled Document

Sponsorem IGP 2011 jest::

*starty- ilość punktowanych startów (max 5)

Klasyfikacja generalna

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Dudzińscy Team
250
5
2.
JKSz-W Jarocin
232
5
3.
OTSz Ostrów Wlkp.
214
5
4.
Szachmistrz Kalisz
206
5
5.
Szachmistrz Kalisz
198
5
6.
198
5
7.
Szachmistrz Kalisz
194
5
8.
KS Lipno Stęszew
190
5
9.
OTSz Ostrów Wlkp.
188
5
10.
OTSz Ostrów Wlkp.
176
5
11.
LKS Gorzyczanka
170
5
12.
160
5
13.
Kalisz
152
5
14.
LKS Gorzyczanka
140
5
15.
OTSz Ostrów Wlkp.
140
5
16.
Szachmistrz Kalisz
126
5
17.
LKS Gorzyczanka
112
3
18.
LKS Gorzyczanka
102
4
19.
Nowe Skalmierzyce
78
2
20.
Szachmistrz Kalisz
76
3
21.
Szachmistrz Kalisz
72
3
22.
KU AZS UE Wrocław
72
4
23.
OTSz Ostrów Wlkp.
70
2
24.
Pawelec Team
58
2
25.
Dudzińscy Team
50
1
26.
OTSz Ostrów Wlkp.
44
1
27.
Pawelec Team
44
3
28.
LKS Gorzyczanka
34
2
29.
OTSz Ostrów Wlkp.
32
1
30.
OTSz Ostrów Wlkp.
14
1
31.
Pawelec Team
14
1
32.
LKS Gorzyczanka
12
1
33.
OTSz Ostrów Wlkp.
10
1
34.
Dudzińscy Team
8
1
35.
Dudzińscy Team
8
1
36.
OTSz Ostrów Wlkp.
8
1
37.
Nowe Skalmierzyce
0
0
38.
Szachmistrz Kalisz
0
0
39.
Nowe Skalmierzyce
0
0
40.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
41.
LKS Gorzyczanka
0
0
42.
Szachmistrz Kalisz
0
0
43.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
44.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0

 

Klasyfikacja ELO do 2100

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
JKSz-W Jarocin
232
5
2.
OTSz Ostrów Wlkp.
214
5
3.
Szachmistrz Kalisz
206
5
4.
Szachmistrz Kalisz
198
5
5.
198
5
6.
Szachmistrz Kalisz
194
5
7.
KS Lipno Stęszew
190
5
8.
OTSz Ostrów Wlkp.
188
5
9.
OTSz Ostrów Wlkp.
176
5
10.
160
5
11.
Kalisz
152
5
12.
Szachmistrz Kalisz
126
5
13.
Nowe Skalmierzyce
78
2
14.
Szachmistrz Kalisz
76
3
15.
KU AZS UE Wrocław
72
4
16.
OTSz Ostrów Wlkp.
70
2
17.
OTSz Ostrów Wlkp.
44
1
18.
OTSz Ostrów Wlkp.
32
1
19.
OTSz Ostrów Wlkp.
10
1
20.
Nowe Skalmierzyce
0
0
21.
Szachmistrz Kalisz
0
0
22.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
23.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
24.
Nowe Skalmierzyce
0
0

 

Klasyfikacja rankingu krajowego

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
LKS Gorzyczanka
170
5
2.
LKS Gorzyczanka
140
5
3.
OTSz Ostrów Wlkp.
140
5
4.
LKS Gorzyczanka
112
3
5.
LKS Gorzyczanka
102
4
6.
Szachmistrz Kalisz
72
3
7.
Pawelec Team
58
2
8.
Pawelec Team
44
3
9.
OTSz Ostrów Wlkp.
14
1
10.
LKS Gorzyczanka
12
1
11.
OTSz Ostrów Wlkp.
8
1
12.
Dudzińscy Team
8
1
13.
LKS Gorzyczanka
0
0
14.
Szachmistrz Kalisz
0
0

 

Klasyfikacja kobiet

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
OTSz Ostrów Wlkp.
140
5
2.
Szachmistrz Kalisz
126
5
3.
OTSz Ostrów Wlkp.
32
1
4.
Dudzińscy Team
8
1
5.
Dudzińscy Team
8
1
6.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
7.
Nowe Skalmierzyce
0
0
8.
LKS Gorzyczanka
0
0

 

Klasyfikacja seniorów (+50lat)

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
198
5
2.
OTSz Ostrów Wlkp.
176
5
3.
160
5
4.
LKS Gorzyczanka
102
4
5.
Pawelec Team
14
1

 

Klasyfikacja juniorów (13-18lat)

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
JKSz-W Jarocin
232
5
2.
OTSz Ostrów Wlkp.
214
5
3.
Szachmistrz Kalisz
206
5
4.
Szachmistrz Kalisz
198
5
5.
OTSz Ostrów Wlkp.
140
5
6.
Szachmistrz Kalisz
126
5
7.
Szachmistrz Kalisz
76
3
8.
Dudzińscy Team
8
1
9.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
10.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
11.
Szachmistrz Kalisz
0
0

 

Klasyfikacja juniorów do 12 lat

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Szachmistrz Kalisz
194
5
2.
Szachmistrz Kalisz
72
3
3.
OTSz Ostrów Wlkp.
44
1
4.
OTSz Ostrów Wlkp.
14
1
5.
Szachmistrz Kalisz
0
0

 

Klasyfikacja zawodników bez kategori szachowej

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
LKS Gorzyczanka
34
2
2.
Pawelec Team
14
1
3.
Dudzińscy Team
8
1
4.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0

 

 

Klasyfikacja klubowa&rodzinna

nr. Klub Skład
Punkty
1.
Szachmistrz Kalisz
Ziąbek P., Jarecka M., Adamczewski J., Adamczewski M.,
724
2.
OTSz Ostrów Wlkp.
Rosik J., Doba H., Chmielarz M.,Kopacka N.
718
3.
GKS Gorzyczanka
Pieczewski S., Magdziak Ł., Pieczewski J., Pacholczyk M.
422
4.
Dudzińscy Team
Dudzińska K., Dudziński P, Dudziński P., Dudzińska P.
316
5.
Pawelec Team
Pawelec D., Pawelec H., Pawelec M.
116
6.
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zakrocki S., Szrejter Ł., Bukwa K.
78

(klasyfikacja klubowa obejmuje 4 najlepszych zawodników z danego klubu - w tym minimum 1 kobieta, w wypadku równej ilości punktów lub ich braku do drużyny dopisujemy zawodnika/zawodniczke według kolejności zgłoszeń; do klasyfikacji klubowej nie jest brana pod uwagę reprezentacja reszty świata :) ; do klasyfikacji rodzinnej liczymy rodzinny składające się z 3-4 zawodników- jeśli każdy zawodnik/zawodniczka z klasyfikacji rodzinnej zagra przynajmniej 2 razy w IGP- drużyna rodzinna otrzyma nagrodę niespodziankę)

 

 

Klasyfikacja OTSz Ostrów Wielkopolski

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
OTSz Ostrów Wlkp.
214
5
2.
OTSz Ostrów Wlkp.
188
5
3.
OTSz Ostrów Wlkp.
176
5
4.
OTSz Ostrów Wlkp.
140
5
5.
OTSz Ostrów Wlkp.
70
2
6.
OTSz Ostrów Wlkp.
44
1
7.
OTSz Ostrów Wlkp.
32
1
8.
OTSz Ostrów Wlkp.
14
1
9.
OTSz Ostrów Wlkp.
10
1
10.
OTSz Ostrów Wlkp.
8
1
11.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
12.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0
13.
OTSz Ostrów Wlkp.
0
0

 

Klasyfikacja KS Szachmistrz

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Szachmistrz Kalisz
206
5
2.
Szachmistrz Kalisz
198
5
3.
Szachmistrz Kalisz
194
5
4.
Szachmistrz Kalisz
126
5
5.
Szachmistrz Kalisz
76
3
6.
Szachmistrz Kalisz
72
3
7.
Szachmistrz Kalisz
0
0
8.
Szachmistrz Kalisz
0
0

 

Klasyfikacja LKS Gorzyczanka

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
LKS Gorzyczanka
170
5
2.
LKS Gorzyczanka
140
5
3.
LKS Gorzyczanka
112
3
4.
LKS Gorzyczanka
102
4
5.
LKS Gorzyczanka
34
2
6.
LKS Gorzyczanka
12
1
7.
LKS Gorzyczanka
0
0

 

Klasyfikacja Pogoń Nowe Skalmierzyce

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Nowe Skalmierzyce
78
2
2.
Nowe Skalmierzyce
0
0
3.
Nowe Skalmierzyce
0
0

 

Pawelec Team (klasyfikacja rodzinna)

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Pawelec Team
58
2
2.
Pawelec Team
44
3
3.
Pawelec Team
14
1

 

Dudzińscy Team (klasyfikacja rodzinna)

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
Dudzińscy Team
250
5
2.
Dudzińscy Team
50
1
3.
Dudzińscy Team
8
1
4.
Dudzińscy Team
8
1

 

Klasyfikacja Reszty Świata :)

nr. Imię i Nazwisko Klub
Punkty
Starty
1.
JKSz-W Jarocin
232
5
2.
198
5
3.
KS Lipno Stęszew
190
5
4.
160
5
5.
Kalisz
152
5
6.
KU AZS UE Wrocław
72
4

 

 

 

 

 

 

2011 OTSZ OSTRÓW WIELKPOLSKI